Álláskínálat

Munkatársainkat hosszú távra keressük

A JUMO számos okból egyedülálló munkaadó. Munkatársaink jelentős része évek óta velünk van – ez önmagáért beszél. Ön is tagja lehet sikeres csapatunknak. Várjuk jelentkezését.

Teamwork to climb the mountain top

Értékesítő mérnököt keresünk!

Budapesti székhelyű irodánk a főváros és környékéről keres kelet-magyarországi értékesítő mérnököt klasszikus B2B értékesítési feladatok ellátására. Aki családias légkört, de magas színvonalú munkát keres, és képes megtalálni a feladatokat, szereti a kihívásokat, az megfelelő tagja lehet kis csapatunknak.

Feladatok

  • Ipari érzékelők, szabályzók konzultatív, tanácsadói értékesítése
  • Új partnerek felkutatása, kapcsolatépítés, hosszú távú üzleti kapcsolatok kialakítása és ápolása
  • Kapcsolattartás, annak fejlesztése meglévő ügyfeleinkkel
  • Rendszeres ügyféllátogatás – Kelet-Magyarországon
  • Ajánlatok műszaki és kereskedelmi tartalmának kidolgozása és projektek követése
  • Műszaki tanácsadás a felhasználóknak, utánkövetés
  • Együttműködés a belföldi és külföldi kollégákkal
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Piackutatás, piaci igények folyamatos figyelése, közvetítése, megoldások keresése
  • CRM rendszer naprakész karbantartása
  • Részvétel a marketing stratégia kialakításában és végrehajtásában

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 1-3 éves munkatapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Önállóság, határozottság, proaktivitás, lendületesség, precizitás
  • Jó kommunikációs és tárgyaló készségekkel társul
  • Ügyfél orientált hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Gyakori utazásra hajlandó személyiség (vevőlátogatás heti több alkalommal)

Előnyt jelent

  • Villamosmérnöki, automatizálási mérnöki, mechatronikai végzettség, ipari környezetben vagy karbantartó mérnöki területeken szerzett tapasztalat
  • Műszaki értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Méréstechnikai (kiemelten vízanalitikai) ismeretek
  • Német nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Családias légkör egy stabil, német tulajdonú képviseletnél
  • Versenyképes kompenzációs csomag (alapbér + bónusz + cafetéria)
  • Laptop, telefon, jól felszerelt céges autó magánhasználatra is
  • Rugalmas munkakör
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége (tréningek és webinárok)
  • Nemzetközi betanítás és továbbképzés Németországban
  • Változatos szakmai kihívások szerteágazó iparági környezetben
  • Szinvonalas, modern munkakörnyezet, de szükség esetén home office